Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2017, 09:18   #78
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
W temacie poprzedniej tury:
Marrrt czekam wciąż na edytkę Twojego posta o dialog, który dograliśmy.

W temacie smutnej współcześniejsi...
Jako zapowiadałam, to jest już ostatnia tura, która potrwa do 07.06 (środa). Następny mój post to będzie nadejście poranka i koniec imprezy. A tym samym również przygody w Mieście Feniksa.

W tej turze najbardziej zależy mi na aktywności Alarona i Amona, którzy mają jeszcze dość wartką akcję, która pewnie wpłynie również na kolejny rozdział Potworków.
Sytuacja wygląda tak - Ivan i Micha nie widzą Czikity, Czikita widzi nogi Ivana, ale nie wie gdzie jest Micha. Pierwszy ruch ma Czikita, czyli Liam.

Dla jasności: jak najbardziej planuję następny rozdział Potworków.
Zrobimy mały odpoczynek na wakacje, ale około września-października chcę znów zrobić rekrutację do kolejnej części - tym razem już właściwej walki o Eden (czyli wrócą zombiaczki, których teraz za wiele nie mieliście...ale one wciąż tam są... i czekają ).

Jako że nie kończymy sesji jako takiej, a jedynie rozdział, jest szansa, że pewne tajemnice wyjaśnią się jeszcze. Ale oczywiście, jakbyście mieli pytania o świat... zadawajcie, może odpowiem.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 31-05-2017 o 09:22.
Mira jest offline