Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2017, 21:48   #594
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Potacz

- Każdy pisze i gra jak lubi i umie. Ocena jak to wychodzi to bardzo subiektywna i indywidualna sprawa. Ogólnie nie jestem fanem krótkiej formy. Jak mam pomysł na post to piszę aż wypisze ten pomysł a nie na jakiś limit tekstu. Jak nie mam to wychodzi krócej. Ale jakby co to ja daję każdemu grać jak lubi i nie zmuszam ani nie proszę nikogo by się nagiął pod moje standardy np. pisząc dłuższe posty gdy najwyraźniej nie ma na to ochoty. Więc bez urazy ale wolałbym zostać przy pisaniu jak było dotąd. Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy i nie pozabijamy przy tym współgraniu



@Marek

- Chyba by było szybciej i prościej jakbyś po prostu opisał w swoim poście co się dzieje w obozie. Mój hiroł próbowałby przejrzeć obóz, najlepiej z Adrą by zmniejszyć szansę wpakowania się w tarapaty.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline