Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2017, 22:51   #101
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Ta, możliwe. :/ Przepraszam.
W sumie te zdolności nie były przegięte. :v Ze Zwycięzcy nie było potrzeby korzystać nawet, może to wynik mojego braku umiejętności, ale poznanie roli będąc w mafii nie jest ważne. Zwłaszcza że nie miałam mechaniki.
Śmierć... Była OP, ale Ardel wprost wam powiedział że to jeden z jeźdźców. XD
Zaraza była okej, ale ją zmarnowaliśmy. Użyłam jej na Jezusie, kiedy go mordowaliśmy po raz drugi.
A Wojnę też, skoro jedynie jedna rola mogła się na nią nabrać. :/ Chyba że i ciebie by to spotkało.

W sumie bardzo nam pomogło to, iż powiedziałeś, iż możesz użyć umiejętności po wykonaniu zamachu na ciebie. Od razu zgadłam, iż jesteś Samuelem. Co prawda myślałam, iż możesz nawiedzić kogoś żywego i przekazać mu informacje od trupków, ale i tak pozostawialiśmy cię żywego wiedząc, że mało możesz.

EDIT:

W sumie dobry pomysł. Możemy dać jakieś pożegnalne posty, Ardel?
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 01-06-2017 o 22:55.
Moni jest offline