Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2017, 23:22   #104
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Jak widzę mogliśmy jeszcze przegrać na samym końcu. Dlatego największe gratulacje należą się Moni i jej trafnemu wyborowi celów, zwłaszcza pierwszej i ostatniej nocy.

Dziękuję wszystkim aktywnym graczom oraz MG za ciekawą rozgrywkę. Jak na moją pierwszą Mafię poszło mi chyba nieźle - podwójna wygrana. Jak Ardel coś prowadzi to mi zawsze dobrze idzie

Ja ze swojej strony cieszę się, że mój plan podcięcia skrzydeł Miastu oraz zasiania zamętu i podejrzliwości masakrą (tu dzięki dla Rila za pomoc) pierwszej nocy zadziałał tak perfekcyjnie. Chodziło właśnie o to, by Miasto myślało, że jest SK lub czujka i marnowało czas na szukanie ich oraz bało się sprawdzać. Plus, eliminacja największych zagrożeń.
Jednocześnie przepraszam tych, którzy się nie nagrali, ale tylko tak Mafia miała szansę przy takiej nierównowadze sił.
[Szkoda, że nie było SK, cztery trupy pierwszej nocy dopiero by namieszały]

Gra byłaby jednak dużo ciekawsza, gdyby Miasto bardziej aktywnie współpracowało i korzystało ze swoich zdolności.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 01-06-2017 o 23:25.
hen_cerbin jest offline