Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2017, 13:16   #122
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Ehh w pierwszej mafii brak zdolności, w drugiej nie dało rady jej użyć. Może następnym razem

Dzięki za docki, odnosząc się do jednego z nich
"Korwin nic nie kręcił, za to czy kostucha nie manipulowała formatowaniem tekstu przy jednym poście?"
Zdecydowanie zaprzeczam nic nie modyfikowałem. I jak nie kręcił, głos na MG? nadal nie rozumiem. Oskarżenia o manipulację postem/głosem i choć pisałem powody do staruszka (oddani i wycofania) to ich niedostrzeżenie. Wyszło nieporozumienie, teraz to już bez znaczenia, ale wtedy byłem przekonany, że mamy jednego z mafiozów Późniejsze wali mnie to, tylko mnie w tym uświadczyło. Mój błąd, wydatnie pomogłem mafii w tej grze, może chciałem zagrać zbyt agresywnie, w swej pierwszej grze grałem zbyt ostrożnie. Nauka na przyszłość mniej zaufania do komentarzy.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline