Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2017, 14:05   #18
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Nie chciałem o tym pisać wcześniej bo to są kwestie prawne, lecz muszę się zgodzić z Seachmall'em.
Jeśli byś wydał w podobnej formie, to co nam przedstawiłeś i zarobił na tym, chociażby na papierze, złotówkę to wpadłbyś do szamba po czubek głowy.
Mogli by cię ściągać autorzy systemów, książek (np. wiedźmin - Sapkowski, CD Projekt RED, Matel itd., itp.) a na walkę, z góry przegraną, z tymi firmami ciebie nie stać.
Mogę nawet uwierzyć, że jesteś doskonałym gawędziarzem, jednakże do stworzenia ciekawego świata, nie mówiąc już o mechanice, potrzeba całkiem innych umiejętności i poświęcenia setek jeśli nie tysięcy godzin poważnej pracy nad światem.
Świat można stworzyć bez mechaniki.
Machnika jednak potrzebuje współtwórców/testerów znających jego mechanikę.
Od lat nie słyszałem o osobie która potrafiła by to zrobić samodzielnie.
Oczywiście nie zniechęcam, lecz na razie to co przedstawiłeś nie zainteresowało by do pomocy w testach nikogo, nie mówiąc już o kupnie.
Nie twierdzę, że nie wydasz tego systemu własnym sumptem, są w końcu "wydawnictwa", ja bym je nazwał drukarniami, reklamujące się wydawaniem książek, lecz cały koszt leży wtedy po stronie autora.

Moja propozycja przedstaw nam lepiej świat w rekrutacji zachęć ciekawą przygodą i od tego zaczynaj, bo jak na razie nikogo do zagrania nie zachęciłeś.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline