Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2017, 14:16   #125
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Kręciłeś. :/ Pi0t już enty raz ci mówi, iż podał uzasadnienia głosu na Staruszka (Głos w pierwszym dniu, co opłaca się jedynie złym rolą <i błaznowi, o czym Pi0t zapomniał>) w połączeniu z tym, że uznał uznany głos na Wszystko za ważny skutkował oddaniem głosu.
Sprostowanie Ardela, iż uznanie głosu na Wszystko było jedynie żartem, a nie umiejętnością, skutkowało cofnięciem głosu.

Pi0t wspomniał o tym, że zasugerowałam, iż trzecia śmierć może być wynikiem wpadnięcia na czujkę, a ty zmieniłeś to na zasugerowanie, iż miastowy mógł kogoś zabić jak Zielona Latarnia z poprzedniej sesji. ;-;
*Tu pytanie do Pi0ta, moje pytanie o to czy zasugerowałeś iż umiesz zabijać odwiedzające role było tą moją sugestią? Bo jak tak, to źle mnie zrozumiałeś*

Powiedziałeś, iż Śmierć nie cofnęła głosu na Staruszka, chociaż to zrobiła <To jednak mogę uznać za błąd formatowania, tyle że za drugim, a nie pierwszym razem>

Niektórzy dorzucają głos na MG, ale jak dla mnie to już jawna przesada. ;-;
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline