Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2017, 19:47   #339
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Komentarz do T26

OMÓWIENIE
Mamy turę 26. Powoli wstaje świt. Jest chłodno, a z bagien przyjdzie mgła (osoby z zdolnością przewidywania pogody oraz stali mieszkańcy to wiedzą).
Poprzednia tura była z tzw 'Cyklem' ale z kieszeni nic nie wypadło. Dodano losowe k4 punkty nauki i dodano terminowość.

Termin wpisu:
 08 czerwca 2017


Uzupełniłem Wasz aktualny stan zdrowia oraz komfortu w KP.

***

BOHATEROWIE NAZIEMNI
Wstaje świt. Nie jest jasno (mamy 6 kwietnia), ale lekko pojaśniało. Jest chłodno i wilgotno. Remi i Rodolphe dobrze wiedzą, że od lasu przyjdzie w taką pogodę mgła. Jedynym źródłem hałasu w mieścinie jest golem Vince.


Rodolphe
Nie za bardzo wiedziałem czy na pewno postać biegnie za czarownikiem, ale zdałem się nawiązanie do tych "30 metrów". Szepczący zniknął we wnętrzu tego domu.

Sophie i Remi
Próbowałem się dowiedzieć gdzie idziecie, ale marnie to wyszło. Deklaracja Sapientisa chyba tyczy się dość odległego czasu, a Kostka siedziała uparcie cicho... W każdym razie - dom Martinów jest na prawo, a bracia Levasseur to dom nr 41 (na lewo od arsenału).

ARSENAŁ
Budynek jest stworzony do obrony i choć nikt nigdy właściwie o niego zbytnio nie dbał, to zdobycie go może zająć trochę czasu. Stan magazynowy nie jest powalający (milicja też swoje zabrała na walkę z Miętosiami), ale nie wiadomo z czym wjechali tam do środka szeryfowie. Na razie w budynku nie widać większego ruchu.

STAN GOSPODY
Budynek zajmuje się ogniem powoli. Miejsca pożarów to korytarz na zapleczu i drzwi wejściowe. Na razie jest sporo dymu. Osoby, które znajdują się wewnątrz (lub mają taki zamiar) muszę się liczyć z słabszą widocznością i gryzącym dymem.

VINCE
Niedługo po tym jak wali w drzwi arsenału - rozpocznie gaszenie pożaru.

SYTUACJA POD ZIEMIĄ
Dym jest tu wyczuwalny jedynie po zapachu, który nie jest jakiś natarczywy bardzo, jak na razie. Ruch powietrza jednak jest słaby i szybciej następuje tu zmęczenie (z czasem testy).

Chloe i Theseus:
Duchowny idzie na czołowe, a gosposia skryła się za sarkofagiem (2,5m odległość). Kryjówka dziewczyny jest dobra i póki się nie rusza, nie wydaje dźwięków - nikt jej na razie nie zauważy. Oczywiście słyszy co się dzieje i rozmowę.
Cios, który otrzymał Theseus jest silny. Spożywanie posiłków przez najbliższy czas będzie ograniczony. Preferowane zupki, tarte, gotowane warzywa. Coś łatwostrawnego.

Stuknij myszą by przybliżyć


Eldritch i Głos
Postać zeszła kila stopni na dół i stanęła w korytarzu. Nic jej nie jest. Wiedziona jest wewnętrznym głosem, ale nie musi się mu podporządkowywać. Głos jest miły, znany, bezpieczny. W korytarzu nic nie zwraca specjalnie uwagi.
Bik doleci tam pewnie za jakiś czas.


O CO CHODZI Z MIESZKAŃCAMI

Trudno zgadnąć, ale większa ich część zachowuje się jakby spali na jawie. Nie reagują, a ich wzrok jest 'pusty'.
Mieszkańcy w okolicy placu (zauważeni, którzy wyszli z domów)
Szymon Młaczak, Rusty Blackleaf, Joelle Girard i Aurora, Hector i Nicoline Figuier, Jeyermie Seyers, Marie-Claire Poulin, Lilian Gauthier, Paulette, Angele, Claudia Leroux.

Zapisujcie pytania, jeśli czegoś nie omówiłem. Tymczasem miłej tury

 
Martinez jest offline