Wątek: Gwint!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2017, 00:09   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Pograłem trochę w zamkniętej becie i szczerze powiedziawszy nudzi mnie. Jak na karciankę ma bardzo mało możliwości na na drogę do wygranej. Ot podbijasz ogólną pulę i tyle.

Z tego powodu bardziej wolę już Pokemon Trading Card Game Online. Chyba najbardziej rozbudowana karcianka w którą można grać za darmo po sieci.
Nie zgodzę się Właśnie zrobiłem akcję życia kiedy turę przed końcem gościu miał przewagę 40 punktów, rzuciłem jednostkę która atakowała kilka jednostek po 1 pkt i wyrównała wytrzymałość jego najsilniejszych kart, skosiłem wszystkie pożogą i wygrałem.. sam byłem w szoku :P

Nie wiem jak było w zamkniętej becie, ale tutaj czuć różnice w taliach i można przyjmować różne taktyki.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 03-06-2017 o 00:25.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem