Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 19:46   #29
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Ok. To ja piszę się na niziołka. Na reelu jestem całkiem niezłym graczem, więc mam nadzieję, że tutaj też będę nie najgorszy. Bez (według mnie) zbędnego przeciągania ilustruję swoją KP:

Imię: Sanderil
Rasa: Niziołek
Płeć: Mężczyzna
Klasa: Złodziej
Wygląd: Sanderil ma krótko ścięte i czarne włosy. Mierzy zaledwie 1 metr wzrostu i jest dość chudy, więc świetnie wciska się we wszelkie kryjówki. Ma także mały wąsik, bo uważa, że wygląda przez to bardziej męsko.
Wiek: 32 lata
Ekwipunek: sztylet, lekka kusza, kołczan z bełtami, skórzana zbroja, lekkie buty, 10 zatrutych strzałek (nie miałem za dużego wyboru...)
Zdolności: Dyplomacja, zastraszanie, otwieranie zamków, zwinność, nasłuchiwanie, blefowanie, ciche poruszanie się.
Życiorys: Sanderil wychowywał się w małej wiosce rybackiej ze swoimi rodzicami. Kiedy miał 12 lat, do ich domu wdarł się zamaskowany człowiek i zatrutymi sztyletami zabił rodziców niziołka. O dziwo Sanderil zamiast myśleć o zemście, postanowił sam stać się zabójcą. Z czasem jednak odkrył, że jest lepszy w dyplomacji i zastraszaniu, niż wbijaniu sztyletów w plecy. W wieku 20 lat wstąpił do gildii złodziei. Jednak po pięciu latach musiał ją opuścić, ponieważ osiągnął swój cel - doprowadził do jej rozpadu. Teraz niziołek już wie, że jest dobry w tym, co robi i postanowił stać się poszukiwaczem przygód.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 10-06-2007 o 19:50.
Gettor jest offline