Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2017, 18:01   #280
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Alkohol było gorzej niż podły, ale swoje zadanie spełnił, a krew w jego żyłach krążyła szybciej. Był to efekt krótkotrwały, ale w tej sytuacji jedyne co choć na trochę mogło mu dać kopa.

Sytuacja była podła jak ten alkohol. Mało tego była praktycznie bez wyjścia. Wykonali zadanie. Podnieśli most i potrzymali atakujące armie. Przynajmniej na razie. Byli zamknięci na małym obszarze, a jednak bezpieczni od ataków na tą chwilę. Sytuacja patowa - ani pełne zwycięstwo ani totalna przegrana.

- Pytacie mnie o zdanie? Jestem tylko zwykłym łotrzykiem, a nie dowódcą zdolnym podejmować trudne, ale w większości trafne decyzje. Zrobię co postanowicie i zapewniam was, że zrobię to najlepiej jak potrafię. To mogę obiecać. - Rzekł Draug widząc wpatrzone w siebie pytające spojrzenia.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline