Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2017, 15:56   #358
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Gapię się przez chwilę na kryształ wydobyty z kukły. Chyba urwał mi się film na kilka sekund, nie wiem, kto co gadał, ale po chwili trzeźwieję i przypominam sobie, że mam przy sobie tylko jeden miecz. Marionetka z moim mieczem wbitym w pierś gdzieś się zaszwendała w pobliże. Kryształ chowam za pazuchę płaszcza i idę po moją broń.

- Dawaj mój miecz - wyciągam szybko mój miecz z kukły, nie dotykając jej. Mam nadzieję, że lala nie zacznie znowu podrygiwać, inaczej to już nie będzie taka lala jak teraz, a zmieni się w kupę gruzu.


Ork coś mówi do szefa, We coś mówi do szefa.
- Ale że o co chodzi? - pytam się Yuta, bo ja na razie nie ogarniam, co kto i jak. Jak już się rozkręciłam, to się akurat mordopranie skończyło.

Zastanawiam się, czy nie poniszczyć na wszelki wypadek resztę kukieł, bo jakby wszystkie miały nam podskakiwać, ale...


  1. co to za kamyczek, po co to to?
  2. Wszystkie lale mają taki sam w środku?
  3. Po co im te kamyczki, czemu nagle się uspokoiły?
  4. Jest co ciekawego w pomieszczeniu?
  5. Kto gdzie się znajduje? Chodzi mi o "arenę" i "balkon".

 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline