Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2017, 19:28   #43
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
No i bardzo dobrze, że pytasz. MG nie opisze wszystkiego, co gracze chcą wiedzieć, dlatego takie pytanie w komciach jest jak najbardziej zasługujące na pochwałę. Teraz akurat wiedziałam, co jest do jedzenia, ale myślę że równie często będę odpisywać "nie wiem, wymyśl sobie" i wtedy będziecie mogli puścić wodze fantazji

Cały czas jedziemy ze wstępem, więc dopiero pewne rzeczy (w tym min. wasze style gry i mój styl prowadzenia) wzajemnie się docierają, i pewne rzeczy trzeba wyjaśniać. Myślę że za 2-3 kolejki to wszystko będzie już na tyle oczywiste, że będzie szło nam jeszcze lepiej niż teraz - a i tak jestem zachwycona tempem i lekkością
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline