Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2017, 13:07   #198
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
To już jest koniec, nie ma już nic...

Dobrnęliśmy do finału i mam nadzieję, że końcowy post przypadł Wam do gustu i że sesja Wam się podobała, a może i choć w niewielkim stopniu gdzieś tam Was zaniepokoiła, czy nawet przestraszyła Pozwoliłam sobie poprowadzić dalsze losy Gwen i Wesa według mojego spojrzenia, więc liczę, że nie będziecie mieć do mnie za to pretensji, chłopaki, że im nie wyszło. W temacie z sesją nic już oczywiście nie piszecie.

Dziękuję Wam serdecznie za grę, zwłaszcza Panu Elfowi i Kenshiemu, których postaci w moim odczuciu wyrosły na takich liderów drużyny, ludzi, którym z pewnością zawierzyłabym swój los, gdybym była w podobnej sytuacji. Szkoda, że nie udało nam się ukończyć gry w pełnym składzie, ale tak to już bywa. Oczywiście Ci, którzy dotrwali do końca otrzymają ode mnie reputki i postaram się na dniach dać Wam też notki w profilach

Ze swojej strony powiem, że prowadziło mi się dla Was fantastycznie, napędzaliście mnie swoimi postami i naprawdę genialnie się bawiłam, choć byłam tylko narratorką Oby więcej takich sesji na naszej drodze, a jeśli macie jakieś uwagi odnośnie mojego prowadzenia, czy samej przygody, chętnie wysłucham. Niemniej jak na debiut w roli prowadzącej, myślę, że poszło mi całkiem, całkiem.

Raz jeszcze dziękuję za te trzy miesiące świetnej, w mojej opinii, zabawy
Do napisania niebawem w innych sesjach, Robaczki
 
Tabasa jest offline