Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 07:16   #3
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
D&D
No to lecim z odpowiedziami:
1. Można grać duergarem?
Wolałbym nie wprowadzać dodatkowego zamieszania - jeden "dobry drow" Drizzt Do Urden wprowadzał go wystarczająco. Poza tym jednym z dwóch głównych przeciwników są duergarowie także... No chyba, że przedstawisz mi naprawdę sensowną i spójną historię nawrócenia się choć i tak przypuszczam, że dla reszty drużyny może to być trudne do zaakceptowania.

2. Można grać genasi?
Wydaje mi się, że bez problemu.

3. Możliwe modyfikowanie klas (za zgodą i współpracą MG, dokładniej chodziłoby o zmiany w stylach walki łowcy)?
Myślę, że możemy ten temat przedyskutować.

4. Można grać nie swoją płcią?
A co to komu przeszkadza. Toż od tego jest RPG prawda?

5. Masz coś przeciwko gnomom?
A niby dlaczego

6. Akcja osadzona przed, czy po Czasach Kłopotów?
Nie znam, aż tak szczegółowo świata D&D i Forgotten Realms. Ma to aż tak duże znaczenie? Proszę o argumenty za i przeciw i jestem otwarty na dyskusję

7. Nie ma ograniczeń co do charakterów?
Wolałbym nie brać charakterów złych. Wszystkie inne w dowolnych kombinacjach jak najbardziej.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline