Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 08:06   #4
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Można grać duergarem?
Wolałbym nie wprowadzać dodatkowego zamieszania - jeden "dobry drow" Drizzt Do Urden wprowadzał go wystarczająco. Poza tym jednym z dwóch głównych przeciwników są duergarowie także... No chyba, że przedstawisz mi naprawdę sensowną i spójną historię nawrócenia się choć i tak przypuszczam, że dla reszty drużyny może to być trudne do zaakceptowania.
Nigdzie nie pisałem, że byłby do dobry duergar...

Cytat:
6. Akcja osadzona przed, czy po Czasach Kłopotów?
Nie znam, aż tak szczegółowo świata D&D i Forgotten Realms. Ma to aż tak duże znaczenie? Proszę o argumenty za i przeciw i jestem otwarty na dyskusję
Nie wiem w sumie o czym tutaj dyskutować. Po prostu przed i po Czasie Kłopotów inaczej wygląda panteon bóstw, a także po tym okresie pojawiła się m. in. dzika magia, czy obszary pozbawione magii.

Więcej informacji możesz otrzymać np. tutaj.

Ja sam chciałbym okres przed Kryzysem Avatarów, ponieważ chciałbym zagrać kapłanem Myrkula.

7. Nie ma ograniczeń co do charakterów?
Wolałbym nie brać charakterów złych. Wszystkie inne w dowolnych kombinacjach jak najbardziej.

Zdajesz sobie sprawę, że taka, a nie inna forma zadania (i nagroda) przyciągnie raczej więcej złodupców, aniżeli poczciwych i honorowych mężów? Podmrok to nie miejsce dla bojaźliwych, to miejsce bezwzględne, gdzie można polegać tylko na sobie.

Ps. A kto powiedział, że drużyna złoli nie może dobrze współpracować (o ile to myślące złole zdające sobie sprawę z tego, że jeżeli nie będą współpracować to z nagrody nici, byleby tylko z nagrody.
 
Zormar jest offline