Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 11:23   #10
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wspomniałem już, że nie znam świata Forgotten Realms aż tak szczegółowo jednak wolałbym nazwijmy to tradycyjny panteon bogów czyli to co jest zawarte w podręcznikach podstawowych.
Jeżeli masz na myśli podręcznik Wyznania i panteony to rozmawiamy o zestawie bóstw po Czasie Kłopotów. Jeżeli masz na myśli Podręcznik gracza to tamte bóstwa są pod inny setting

Cytat:
Podmrok to na pewno nie jest miejsce dla krzyżowców czy żarliwie religijnych paladynów. Jednak nie uważam, żeby trzeba było być złym charakterem, aby być bezlitosnym, a tym bardziej nie być bojaźliwym.
Nie chodziło mi o to, że mają być tylko źli, po prostu chciałem zaznaczyć, że drużyna prędzej będzie krążyć w okolicach mniej żarliwego dobra, neutralności i lekkiego zła, aniżeli w skrajnościach.

Cytat:
Bezapelacyjnie wolałbym, żeby to był bardziej storytelling niż ścisłe trzymanie się miarek i tabelek. To ma być dobra zabawa, a nie zmierzona i przekalkulowana rozgrywka z dużą ilością rzutów często dość złośliwymi kośćmi
Ja lubię, kiedy można sporo rozegrać fabularnie, ale z drugiej strony mechanika musi wspomagać postać
 
Zormar jest offline