Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 19:07   #201
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Wow, dziękuję za aż tak wiele miłych słów, czuję się przytłoczona

Co do dłuższego wątku obyczajowego i większej swobody, pewnie macie rację, że powinno być tego więcej, tylko w tym momencie możliwe, że pozostałym graczom taki luz by nie podszedł i nie mieliby co robić (a biorąc pod uwagę, jak Wes i Gwen zdominowali sesję, jestem wręcz tego pewna). Oczywiście starałam się jak mogłam rozwijać te wątki, które poruszaliście i dawać choć trochę swobody w działaniach, co chyba trochę mi wyszło, ale gdy już Demon Menomini zaczął działać, nie było możliwości dać Wam więcej luzu. Wybaczcie Tak czy inaczej uważam, że sesja wyszła bardzo fajnie

Chyba kto się miał wypowiedzieć, ten się wypowiedział, więc napiszę za chwilę do Lomira, żeby przeniósł sesję do archiwum, dopisał ją do Sali Chwały i naszych profili.

Rekrutacja do "Sezonu na śmierć" już się pisze, powinnam ją wrzucić na początku przyszłego tygodnia, albo pod koniec tego, jeśli wszystko mi się czasowo zgra.

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za grę!
 
Tabasa jest offline