Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2017, 20:14   #7
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Czy system ok. 7 dni na odpis dla Was i 3-5 dla mnie Wam pasuje...
Jak dla mnie idealnie

Cytat:
2. Jeśli dojdzie do konfliktów między postaciami – mam je rozstrzygać ja, czy mają to zrobić kości...
Well... może rzuty procentowe? Jeśli można zaproponować, więcej procentów na faworyta i nieco mniej na drugiego . Rzuty byłyby miłe, ale... przeżyję jak ich nie będzie i władza będzie w dłoniach MG.

Cytat:
3. Kwestia wspomnień, które będą Was nawiedzać. Wspomnienia będą przypisane indywidualnie do każdej postaci, toteż pytanie czy np. mam je umieszczać w samej sesji w formie spojlerów, czy przesyłać na PW i już sam gracz zdecyduje czy je ujawni w wątku sesjowym?....
Jako że zdaję sobie sprawę, że
ułatwią sprawę MG

, a mnie nie przeszkadzają
bo co sobie psuć zabawę czytając to czego się nie powinno

, to byłbym za tym rozwiązaniem, ale znów... nie będę sarkał jeśli wygrają inne możliwości. Osobiście wolę prywatne doci i tam wrzucanie niż na PW.

Z innej beczki.. szerokość Avka 150 czy 200px ?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 06-07-2017 o 17:54.
abishai jest offline