Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 23:28   #76
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Główny organizator, szef obsługi konwentu- Ruda, odpowiada wam na pytania, na które i tak nie nadążyła poodpiswać w PW, bo w sumie nie ma nic do powiedzenia póki Urząd Miasta nie da jej odpowiedzi na prośbę o dofinansowanie imprezy i ogólnie zezwolenia na organizacje całości.

->Wysokość opłaty za wstęp nie jest jeszcze dokładnie ustalona, gdyż ciągle czekam na te papiery, ale z pewnością 25 zł nie przekroczy.. Więc też nikt nie będzie zbierał tych pieniążków wcześniej niż w dzień rozpoczęcia konwentu.
->Tak, możecie zabrać ze sobą przyjaciół RPG-owców i nietylko, prosze jednak dać mi wcześniej znać o ilości osób i ich danych osobowych o które później poproszę, zamiast mnie pytać o jakieś głupie pozwolenia.
->Część ludzi zrezgnowała już z przyjazdu na "Likon", co widać po liście gości, która została zedytowana w poście wyżej.


Podsumowując, w czwartek mam ostateczne wystawienie ocen na zakończenie roku szkolnego i później już biorę się ze wszystkich sił za konwent, licząc naiwnie, że do tego czasu doczekam się odpowiedzi od Urzędu. Zobaczymy jak, co będzie, ale musi być dobrze, wiec wierzcie we mnie i wspierajcie, a napewno coś z tego naszego konwentu bardzo fajnego wyjdzie.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline