Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2017, 09:05   #23
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Ok postaram się podsumować nadsyłane pytania na forum oraz na priv. Oczywiście jak o czymś zapomniałem to mnie poprawcie

Historia postaci nie musi być jakiś wielki elaborat na trzy kartki papieru kancelaryjnego. Byle zawierała to o czym napisałem we wstępie czyli ogólnie krótka historia postaci czyli to co ją ukształtowało i jak do tego doszło, że wybrał/a taką, a nie inną klasę postaci. Plus to co prosiłem żeby wpleść w historię postaci jej jedną największą wadę i jedną największą zaletę. Oczywiście jeżeli ktoś lubi się rozpisać w historii to ja chętnie poczytam.

Przewodnik gracza po Faerunie jest jak najbardziej dopuszczalny o ile nie polecany gdyż tam można dobrać ciekawe umiejętności regionalne o ile dobrze pamiętam.

Ryder nie powiem dokładnie ile będzie walk ale przypuszczam, że trochę ich będzie także wychodząc na przeciw stereotypowi kostkologii D&D będę się starał, żeby w sesji storytelling walki też przechodziły w miarę możliwości w sposób jak najbardziej płynny.

Sayane pomysł na postać bardzo ciekawy tylko proszę to co wspominałem w temacie charakterów. Nie wiem czy na moim etapie nauki mistrzowania będę w stanie opanować drużynę samych złych charakterów a tym bardziej tak specyficznego charakteru jak ten twojej postaci Myślę, że przy małych modyfikacjach dojdziemy do porozumienia.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline