Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2017, 18:07   #260
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Może niezbyt jasno to było w poście, ale Horin odpowiedział, że nie chce i elfowi też odradza. W komentarzu napisałem to wprost i dodałem co chcę zrobić.
Tak, pamiętam. Ale liczyłem jeszcze na reakcję kogoś z grupki WolfSet, Orthan, Anvan i Amon. Wszyscy czekają na obserwacje Horina?

@hen_cerbin: Żeby od razu przed postem pchnąć akcję do przodu - krasnolud zbliża się jak może bez zaalarmowania straży. Zauważa grupę sześciu strażników, kręcących się między przechodniami i ich przepytujących. Mają przy sobie pałki i miecze - tylko jeden nosi opartą na ramieniu gizarmę. Są ubrani w kolcze pancerze, kapaliny i skórzane pokrycia z namalowanym na nich herbem Nuln.

Poza tym nie zauważasz nic niecodziennego. Możesz wrócić do reszty.
 
Fyrskar jest offline