Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2017, 18:22   #36
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gienkoslav Zobacz post
............. Było opisane że z Podstawek (podr Gracza i prawdopodobnie również MG oraz Opis Świata) z Księgi broni i ekwipunku, no i zakładam że skoro gramy w podmhroku to i dodatek Podmrok też się będzie wliczać.
Dokładnie tak jak piszesz, chociaż z racji, że gramy w Podmroku w sumie rzeczą naturalną powinno być dopuszczenie i uwzględnienie dodatku Podmrok.

Cytat:
Napisał Gerappa92 Zobacz post
Czy postać może być mieszkańcem Kamiennej Twierdzy?
Chętnie stworzyłbym jakiegoś krasia na potrzeby tej sesji
Tak jak najbardziej. Będzie to nawet mile widziane.

Cytat:
Napisał Gienkoslav Zobacz post
Dostosowanie postaci jest aktualne czy nie zwracasz na to uwagi?
Proszę rozwiń temat najlepiej na priv w temacie "dostosowywania" postaci. Jak zauważyłeś jestem początkującym MG

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
A jak będzie wyglądała sprawa awansów? Będą? Jeżeli tak to jaki mniej więcej maksymalny poziom przewidujesz?
W sumie nie pisałem o tym gdyż jest to pojedyncza przygoda jak wspomniałem na start i do próby nauczenia się w końcu mistrzowania. Nie wybiegałem myślami aż tak daleko gdyż nawet nie wiedziałem czy zgłosić się wystarczająca ilość chętnych graczy gotowych zaufać niesprawdzonemu i wręcz nawet uczącemu się MG.
Powiem tak. Na tą chwilę przyjmijmy to jako jednostrzałówkę. Jednak jeżeli uda nam się pomyślnie przejść przez tę przygodę i nadal będą chętni na dalsze granie to mam jeszcze jedną przygodę którą zawsze chciałem poprowadzić. Co prawda może ona być bardzie znana graczom więc może dojść element znania już jej fabuły, ale nie uprzedzajmy faktów. Ona jest rozpisana domyślnie dla postaci czteropoziomowych i na koniec przygody można osiągnąć poziom czternasty. Jak wszystko się dobrze ułoży to możemy grać dalej tą samą drużyną z ewentualnymi nagrodami zdobytymi w tej przygodzie.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline