Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2017, 23:17   #111
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jakby istniała opcja znalezienia kawałka "gazrurki" i zdjęcia łańcucha bez potrzeby uwieszania się... to Rononn mógłby się podjąć.
- Gazrurka czy inny pręt w tym "płocie" się coś znajdzie pewnie. Wtedy faktycznie takie coś byłoby cieńcze niż ramię więc możnaby wsadzić niżej w szczelinę czyli nie trzeba byłoby się wspinać.



Cytat:
Tylko nie wiem jak problematyczny jest ten dostęp do łańcucha no i co muszę kulnąć by Rononn na taki pomysł wpadł.
- Nie no fajnie ja Gracz patrza przez pryzmat wiedzy i doświadczenia postaci ale no takie coś to spoko, pasuje do postaci więc bez żadnego kulania. Bez przesady



Cytat:
Gienko możemy to zrobić razem. Patyczak przyświeci, a Angie zacznie majstrować i się szarpać
- Ja nie mam nic przeciwko, możecie się jakoś obdzielić tym pomysłem i questami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline