Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2017, 18:20   #42
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Na żywo.
Szkoda, że Ci się to nie podoba bo to raczej fundament ostatecznej formy tego aspektu robienia postaci. Kojarzysz Wyspę Ryboludzi z One Piece? Tam było coś podobnego. Dlatego nie chcę robić gotowego zestawu. Bo postanowiłem, że na świecie nie będzie żadnej stabilnej rasy. Dziecko dwojga rogatych czworonogów wciąż może urodzić się opierzoną syreną.
Ale jeśli ktoś nie chce poświęcać uwagi na konstruowanie wyglądu... to jest opcja losowania. Niektóre wady/zalety są też niewidoczne. Może dodam taką niewidoczną wadę/zaletę do każdej cechy, aby ktoś na życzenie mógł wyglądać jak zwykły człowiek (tak jak saiyajin).
A pisząc to, kierowałem się też i tymi siłami twórczymi, niebieskie kolory to gest w stronę praworządności, czerwone są od chaosu, elementy mroczne są od zła, a światłe od dobra, zaś elementy usprawniające fizykę albo wyglądające normalnie są od neutralności.
 

Ostatnio edytowane przez Dhorr : 11-06-2017 o 07:30.
Dhorr jest offline