Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2017, 09:45   #143
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Nie ważne ilu gra, ważne jak Wiem, że mamy takie nie do końca ustalone i regularne tempo, z mojej winy w głównej mierze, bo praca na drugim końcu Polski nie ułatwia (jak sadziłem) grania. Na graczy spadło kilka plag, niestety. Niektórzy musieli zrezygnować, jedna osoba zginęła. Zresztą najpewniej Niebieski Ptak też zaraz zginie więc dylemat Ryo może sam się rozstrzygnąć.

Dwie osoby dołączą do zabawy w nowej kolejce przejmując starych bohaterów. Zaangażowane, które czytają naszą sesję od początku i się nią "jarają" jak to mawia młodzież.

Dzisiaj postaram się dać odpis. Ale jak nie dam, to najpewniej dopiero w czwartek dam to radę zrobić (powód prozaiczny - praca i podróż do domu, a prosto z pociągu do pracy). Życie.

Czekam na posta Ravanesh bo nam się przedłużyło dogadywanie i jedziemy dalej. Fragmenty dla pozostałych są "w trakcie tworzenia" więc nie jest źle.

I raz jeszcze podkreślam. Cieszę się z każdego gracza w tej sesji, który czuje klimat i wyciska z niego ile się da. I cieszę się też z tych graczy, którzy mogą tracić serce przez moje tempo prowadzenia. Rozumiem ich i szanuję ich wybory. Niestety, czasu ma ile mam. I nic z tym nie zrobię. Chociaż - powiem Wam moi mili - kończę kontrakt i w lipcu już wracam do domu. Wyjazdy będą dalej ale już w innym trybie i rzadziej. Na pewno poprawi to harmonogram mojej pracy nad postami.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Armiel jest offline