Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2017, 12:09   #45
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Pomysł genetycznego chaosu, wprost genialny!
Oczami wyobraźni już to widzę, jak parze kozłopodobnych centaurów rodzi się nagle pełnowymiarowa syrena z jednym długim rogiem na czole (w końcu coś po rodzicach musi odziedziczyć). Genialne!
Ja chce w to grać.

Cytat:
Napisał Raga Zobacz post
Nasuwa mi się pytanie: "Ale o co tutaj chodzi?"
(...)
Napisz coś więcej o ogólnym zamyśle.
O to chodzi, że tutaj nie ma żadnego zamysłu, żadnej przewodniej myśli. Mimo, że autor rekrutacji, czy też teraz wątku o tworzeniu autorskiego systemu, próbuje nas przekonać, że jest zupełnie inaczej.

Tak, jak pisze Raga autor wymyślił jakiś świat będący zlepkiem wszystkiego co mu się podoba, opracował, jakąś tam mechanikę i grał to z kumplami przy stole. Sprawdzało się, jak mówi. Nawet w to nie wątpię, bo jak pisałem w grze na żywo takie rzeczy przejdą i mogą sprawiać frajdę
Żadną jednak miarą takie podejście nie sprawdzi się jeżeli taki pomysł chcemy "sprzeda" większemu gronu, nie mówiąc już o wydaniu czegoś takiego.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline