Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2017, 20:23   #516
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Na przyszłość wolałbym aby moja postać nie była beenowana w odpisach innych graczy. Jeśli Ryo chcesz podstawić miecz pod gardło mojej postaci to zadeklaruj to/zapisz w formie niedokonanej albo poproś na PW lub w komentach o rozliczenie. Moja postać jest głupsza ode mnie śmiem podejrzewać, więc przemilczałem do tej pory Twoje rozpisywanie jak to ork rzucił bekonem kiedy wojowniczka skradała się między figurami. W odpisie boczuś poleciał kiedy w sesji nie stało, że skoczyła na dół lecz szuka zejścia/szukuje się do tego. Później to zostało w kolejnych odpisach potraktowane jako retrospekcja przez gracza, dialogue orka monologiem i na koniec podchwycone przez prowadzacego. Przełknałem na poczet orczej głupoty w sesji wybierasz sobie co chce słyszeć Twoja postać, tak jak jest wygodniej, ale nie wyrabiaj faktów, zostaw trochę miejsca dla mechaniki, to w końcu gra, a nie storytelling. Jeśli chcesz mieć konflikt PvP, to rób to ciekawiej bez robienia z orka durniejszego niż jest i BNa a ze mnie tylko czytelnika sesji, bo jestem też graczem.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline