Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2007, 16:29   #14
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Dziękuję pani MG Uzasadnienie mnie aż zanadto satysfakcjonuje.

Myślę, że w komentarzach będzie łatwiej opisać ogólnie postać, bo w sesji ciężko wspomnieć np o kierunku studiów, co raczej jest pierwszą z rzeczy o które się pyta. A skoro mamy już za sobą lot samolotem to etap zbierania informacji o towarzyszach podróży raczej też

Ok, dwa słowa o mojej postaci:
Cytat:
Imię: Wanda Markowska
Wiek: 28
Wygląd: średniego wzrostu, ciemne włosy za ramiona, zielone oczy. Nosi okulary. Sylwetka sportowa, dość zgrabna.
Zajęcia: wiadomo, ze studiuje na IV roku iberystyki na UJ, ponad to pracuje w studenckiej kawiarni i mieszka w samodzielnym mieszkaniu (nie możecie jej więc znać z akademika).
Charakter poznacie w trakcie

Edit: Jak rozumiem panów nie interesowało jak ich postacie znalazły się w samolocie do Anglii? Dziwne... Ostatnie kilkanaście godzin powinno warunkować aktualny nastrój naszych postaci... Zero niepokoju skoro nie przeszliście eliminacji?

No wybaczcie, ale dla mnie to dość istotne... w aktualnej sytuacji moja postać zapewne zastanawia się, czy nie jest werbowana do ekskluzywnego burdelu.

Poza tym droga Mg. Zwracam ci uwagę, że ja prosiłam o preludium a nie o zarys scenariusza :> Różnica jest znacząca.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 11-06-2007 o 16:38.
Wernachien jest offline