Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2017, 19:21   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Quaras

Tutejsze myszy miały dzioby i skrzydła wróbli a do tego podłóżne ciałka gryzoni więc na pewno były dwa ray smaczniejsze... Niestety wyglądało na to że czujność też miały zdwoioną pewnie żrą ich jakieś dziwaczne wszy w wielkich ilościach co czyniło je niegodnymi uwagi i podniebienia kota!

- Już za samą taką sugestie powinniem ci wydrapać oczy lub naskarżyć mojemu Panu żeby zamienił cię w ropuchę. Musisz wynagrodzisz kotu wielką obrazę jaką uczyniłeś czekam na propozycje - Odezwał się podwójnie urażony chowaniec.

Mistrz Brilchan

Czarodziej zdążył się przywczaić do dziwactw jaszczuroludzi nie znaczyło to jednak że go nie irytowali - Przestań robić zbolałą minę Kwatermistrzu mogę ci eozwiązać tą krzyrzówkę w kilka uderzeń serca jeżeli chcesz ćwiczyć umysł i kaligrafie to przepiswanie książek byłoby dużo pożyteczniejszą rozrywką. Mam większość wiedzy waszych bibiotek podaj jakieś hasło - Zoferował wspaniałomyślnie zasoby swego boskiego umysłu.

Z ciekawością rzucił się na gazety szukając informacji o tutejszej polityce i rzeczywistości aby lepiej zrozumieć z czym będzie mieć do czynienia.

Pomiędzy gazetami znalazł taką która nazwała się burda wbrew tytułowi nie opiswano w niej karczemnych walk lecz stroje męskie były też wykroje które krawcy mogli sobie wyciąć i użyć oraz rysunki.

- Jak myślicie który z tych strojów lepiej mi pasuje ? - Spytał przywołując moc iluzji aby załamać światło i zmienić kształt ubrań oraz kolor własnej skóry

[MEDIA]http://www.icnbuys.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/t/a/tai_chi_clothing_silk_like_suit_for_males6_1.jpg[/MEDIA]

- To wydaje się luźne na podobieństwo mojej szaty... Lecz to też ma pewien urok

Zamigotał aby po chwili stać się jakimś pięknisiem w kapeluszu

[MEDIA]http://www.comercialmoyano.com/7255/2265.jpg[/MEDIA]
 
Brilchan jest offline