Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2017, 21:10   #400
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie sądzę żeby to było konieczne po to zrobiłem termin tygodniowy bo sądziłem że raz w tygodniu zawsze znajdę trochę sił żeby odpisać niestety najpierw pojechało moje zdrowie, potem mamy a pod koniec zeszłego tygodnia pies dostał drugiego ataku padaczki :/

Jak się wali to wszystko na raz pewnie gdyby to kto inny pisał to bym pomyślał że fikcja i szukanie usprawiedliwień ale niestety prawda normalnie zaczyna to brzmieć jak ten skecz https://www.youtube.com/watch?v=Xe1a1wHxTyo

Ok zaczynam się zbierać dzisiaj już dam jakieś krótki odpis a potem wrócę do deadlinów. Na razie chcę wam dać odpis a wyrzucenie postaci Higha odłożę na później chyba

Pozdrawiam i dziękuje wam moi kochani za cierpliwość

EDIT Jest pościk piosenkę śpiewaną przez Moherkę pożyczyłem sobie z telewizyjnej szopki noworocznej TVP o ile pamiętam z wczesnych lat 2000 niestety nie dałem rady znaleźć nigdzie linka

Odpis co prawda krótki ale lepszy rydz niż nic postaram się odpisywać częściej wolicie dalej zapisywać deadliny czy umówić się na krótsze a częstsze posty ?
 
Brilchan jest offline