Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2017, 12:18   #112
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale jak ta lista ma wyglądać? Jak mam opisać w którym domku jestem, są jakoś oznakowane? Nie przypominam sobie mapy ośrodka z rozlokowaniem domków. W sumie to mi się wydawało ze jest jeden z czterema pokojami, ale mogę się mylić d:
- Ja ten zapis:

Cytat:
Z opisu wynika, że każdy z domków podzielony jest na cztery sypialnie z prysznicami, więc rozlokujcie się, jak wam wygodnie.
- W połączeniu z fociami zinterpretowałem, ze domków do dyspozycji jest kilka. I każdy jest podzielony na 4 sypialnie. No nie wiem tylko na ile osób jest taka jedna sypialnia. Dlatego bez względu na to gdzie są na mapie te domki wydawało mi się, że możnaby wspomóc się jakąś listą kto jak, z kim "obsadza" domki. O to mi mniej więcej chodziło



@Wszyscy

- A tak w ogóle to mam scenkę wyścigów mało legalnych, ucieczkami przed policją i takimi tam porewnymi zabawami. Ktoś coś reflektuje?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline