Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2017, 22:04   #165
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Jaja szczęśliwie są bezproblemowe. Przynajmniej w tym wypadku. Wystarczy się przyzwyczaić - z doca korzystamy w przypadkach, gdy:
- akcja wymaga krótkich deklaracji i nie ma sensu pisać długich postów na ten temat (pościgi, walka, dialogi, scena przed zamkniętymi drzwiami, przez które trzeba przejść)
- walka - prawie zawsze, bo tutaj i tak cały opis zależy od rzutu kością. Często wygląda to tak, że wy piszecie "atak wielokrotny", a ja piszę "pudło, trafiony, 6 obrażeń w łapsko" - a potem się to dopiero opisuje jako całość
- dialogi drużynowe i szczegółowe z BNami - a żeby postaci były mniej z kartonu, a bardziej jak postaci z Koła Czasu

Stąd też uznałem, że przy pościgu (gdzie opis pościgu i tak zależy od kostek) przeniesiemy się na doca. Ot, takie tłumaczenie, żebyś mniej więcej wiedział, jak dotąd graliśmy.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline