Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2017, 12:28   #103
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ok. Post Prince'a jest, tak więc niedługo mój odpis.

Grupa "statkowa" - macie czas na kontynuowanie rozmowy do wtorku 20.06.17 do godziny 23:00 ALBO jeśli każde z was napisze mi w komentarzach, że "pasuje" i nie kontynuuje wątku - wtedy wcześniej pojawi się mój odpis.

Wszyscy - do wtorku 20.06.17 do godziny 23:00 macie czas na wydanie pieniedzy i zakupy. Potem ta możliwość będzie także... ale wymagać będzie kombinowania i ceny też się zmienią :P

Przeczytajcie też materiały, w szczególności post nr. 7 ->

http://lastinn.info/722663-post7.html ([materiały] Per aspera ad astra)

Znajduje się tam kilka przedmiotów, które mogą was zainteresować, i dwie ważne zasady mechaniczne, które będą obowiązywać w grze.

---

Ja siadam do odpisu, w następnej kolejce już spotkacie się wszyscy i zaczynacie misję bez pomocy MG :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline