Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2017, 12:34   #43
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Szlag by to trafił. Musiałem wyłączyć zanim wysłałem przed wyjściem do pracy. Muszę jeszcze raz sprawdzić czy żadnej sesji nie pominąłem z tą informacją.

Otóż poszedłem do promotora niedawno i powiedział mi: "Dzień dobry, broni się Pan pod koniec czerwca.", a ja niczego nie miałem pozamykanego. Zupełnie. Poczynając od końcówki pracy, a kończąc na obiegówce. Mam teraz pełno załatwiania i bardzo mało czasu.

Postaram się coś napisać niedługo, ale tak do 27 czerwca to mam czas niemal na minusie.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline