Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2017, 23:00   #116
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak uzbrojeni sÄ… pozostali gangsterzy? Tak samo jak ten opisany?
Tak, w krótką broń boczną i środki przymusu bezpośredniego

Cytat:
Niebieskie kropki na mapce to cywile?
Tak, głównie załogi pozostałych dwóch statków. Kręcą się w te i we wte, wchodzą i wychodzą, ale zawsze kilka osób jest.

Cytat:
Czy z mojego Compada mogę porozumieć się ze statkiem?
Tak. Zajmie ci sekundę wynaleźć go w bazie adresów, ale możesz połączyć się ze sterówką/głównym centrum komunikacyjnym statku.

Cytat:
Ew. czy w materiałach od Klepaka na temat wysłanników Lotusa mam do któregoś numer jego Compada?
Nie.

Cytat:
Czy w zasięgu krótkiego biegu są jakieś bary, knajpy itp.?
Krótkiego - nie. Po wydostaniu się z hangaru i przebiegnięciu głównego korytarza portu (od którego odchodzą drogi do poszczególnych hangarów) dotrzecie do Reaktora.

Cytat:
Z doświadczenia postaci jak wygląda standardowa procedura inspekcji? Patrząc po umiejkach postaci, Al powinien coś o tym wiedzieć :P
Chyba patrzymy w inne karty postaci Ale to wiedza powszechna, więc:

*na Lotusie wygląda to tak, że sprawdzają przewożony towar zgodnie z manifestantem ładunkowym, czy jest cło opłacone i masz wszystkie certyfikaty - 90% to papierki, rzadko ktoś podejdzie i fizycznie sprawdzi czy statek ma drugie dno

*na bardziej "szemranych" portach wygląda to tak, że wpada ekipa, ocenia co masz w luku i zabiera część towaru albo każe ci płacić adekwatny haracz

*na światach, które prowadząc dokładną kontrolę granic (albo mają mały ruch) trzepią statki do każdej śrubki

Rzuciłam Ci i dodatkowo wiesz, że na Tortudze bardziej poważne podejrzenie że ktoś powiązany jest ze służbami Lotusa rozwiązuje się ostrzegawczym strzałem w tył głowy - stąd pewnie niepokój pilota.

EDT:

Cytat:
Czy z doświadczeń postaci (wczesna kariera) można wywnioskować jak obejść inspekcję?
No bez żartów Mam wam dać gotowy przepis? Jest mnóstwo sposobów (aż za dużo, żeby Cyrulik mógł zdecydować się na jeden :P ), a MG nie będzie grał za graczy więc wysilcie mózgownice :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 20-06-2017 o 10:32.
Autumm jest offline