Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2007, 22:36   #66
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
- Kurza twarz!- zklął głośno Koren.- Gorąco piekielnie. Napiłbym się czego - mrugnął wesoło do swojego nowego kompana.- Aż dziw bierze, że mnie nie oskubali.
Rozejrzał się uważnie po najbliższej okolicy i postanowił, że trzeba koniecznie coś zjeść. Spojrzał wzdłuż ulicy i uśmiechnął się na widok szyldu a kształcie udźca.
- Arcydzieło malarstwa to to nie jest, ale z braku laku... i tak dalej.
Ruszył w tamtym kierunku jednocześnie mówiąc do stworzenia:
- Jak tylko kupimy sobie coś do wszamania i odnowimy zapasy to stanowczo wyrwiemy się z tego parszywego miasta.
Nagle zatrzymał się i spojrzał na stworzenia uważniej. Z namysłem podrapał się po brodzie.
- Ja ciebie w cholerę nie rozumiem. Ale zastanawiam się czy ty kumasz co ja mówię.- Zmrużył oczy pochylając się nad twarzą zwierzecia i dodał - W sumie jesteś wolny. Możesz robić co chcesz bo ja cię na łańcuchu trzymać nie mam zamiaru.
Wyprostował się nagle. Spojrzał w niego, na fasady domów i pył pod nogami.
- Ciekawość, czegóż ty ode mnie możesz chcieć?- Podparł się pod boki i zwrócił oczy na stworzenie, które przed nim stało.
__________________________________________________ _________________________
Wybaczcie spóźnienie, ale miałam 48 godzin pracy bez przerwy i 3 projekty do oddania na uczelnię. Musiałam się wyspać
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 11-06-2007 o 22:54.
Discordia jest offline