Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2017, 20:21   #47
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Annamari
Drowka zeszła pod pokład i zobaczyła tam stwora podobnego do tych, które atakowały ich na plaży, lecz większego, który niszczył te skrzynie, które przedtrwały i zbierał drewno na kupkę. Bestia zdawała się nie widzieć Druidki. Widziała też kilka dziur w burcie oraz nieco nadjedzone zwłoki, chyba pierwszego oficera. Nagle ktoś zaczął walić w dno, gdzie drewno było cieńsze….
- No, zaraz będziemy na górze – zawołała Aerys.

Reszta

- Gotuj sobie gotuj, ja za to wolę zaskoczyć miło nasze panie i rzucić im pomocną dłoń – rzekł gnom i poszedł za pgromną kobietą. Yosiro westchnął i usiadł wyraźnie rozdarty.
Gdy się nieco oddalili Gelik zapytał.
- Co sprawiło, że dama twoich rozmiarów udała się w podróż statkiem, który nawet dla istot tak gabarytowo oszczędnych jak ja wydawał się przyciasny? Chyba nawet byłaś częścią załogi?
Tymczasem Tuno wpatrywał się w fale, które ze zwykłą dla siebie monotonnością uderzały w klify. Zobaczył nagle jakieś zielone świetliste cienie wirujące pod taflą… Które przybrały niespodziewanie kształt wężowej czaszki, która po chwili rozwarła paszczę, a jej oczy rozbłysły szkarłatnie. Potem zniknęła, a nikt inny chyba nic nie dostrzegł
Tymczasem na ramieniu elfa usiadł kruk. Ptak przez chwilę przypatrywał się efowy a potem przemówił na cały głos.
- Lamashutu?
Rango uciekł ze swoją zdobyczą, choć zrozpaczone gadoloty goniły go przez jakiś czas, aż zobaczył pana.

Uwagi.
Wielkorak czy tam morski skorpion ma 14 kp i 11 hp. Uznałem, że Annamari się skeada i jakoś tak rzut jej wyszedł
https://docs.google.com/document/d/1...dIbGe2BY8/edit
Mapka taka. An to Annamsri, zielone pola to zejście, ciemnobrązowe sterty rupieci, żółtawa to kuchnia na razie zamknięta, Niebieskie to słabsze części podigi

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline