Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2017, 22:11   #683
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Oswald zostawił przeszukanie podziemia towarzyszom, samemu zbierając siły i licząc na to że da radę wyjść stąd o własnych siłach. Nie przywykł do tego że ktokolwiek się nim zajmuje i taka nagła niemoc niesamowicie go frustrowała. Czuł się jak dziecko zdane na łaskę i niełaskę dorosłych.

Siedząc tak, zaczął rozmowę kiedy Otwin i Randulf krzątali się niedaleko. - Coś tam wyciągnąłem z tego przyciśniętego stołem. Ustaliłem że grabarz niedawno miał przekazać komuś jakąś wiadomość, choć sam ponoć nie bierze w tym udziału. Dodatkowo rodzina małej Xandry pomaga kultystom. Od początku to dziecko było jakieś dziwne, więc proponuje niezwłocznie ich odwiedzić i sprawdzić czy czegoś nie ukrywają. Dalej miał skwaszoną minę, rozmasowując bolące nogi.

- No i warto zebrać te ich papierzyska, a następnie spalić na zewnątrz. Nic dobrego z nich nie wyniknie jeśli zostawimy to samemu sobie. Ostrożnie wstał, podpierając się mieczem w pochwie i zaczął powoli zbierać pergaminy rozrzucone przez wywrócenie stołu. Choć tak nie będzie zupełnie bezużyteczny.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline