Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2007, 08:39   #47
Tsumanu
 
Reputacja: 1 Tsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodze
Tsu zawsze ma dobre wytłumaczenie, że go nie będzie, że zgubił 20 zł, że kupił kebaba w budce z hotdogami, że nosi dwie różne skarpetki ^_^

Sprawa jest prosta, padł mi net na te dwa piękne wkórwiające dni, ale padł tak, jak tylko mój net potrafi. Sprawa wygląda tak. Korzystamy z blokowego neta, i dostawca nie jest aż tak obcykany jakbym sobie życzył, ale trudno i do niedawna (te dwa piękne dni były chyba ostatnim takim zjawiskiem- mam taką nadzieję) wyszukiwarka nie chciała się połączyć i tylko GG działało. A że działało to mój kochany bliźniak przyssał się do niego tak jak przez te 4 dni przysysały się do mnie komary (przeklęte owady!) i jak już zszedł i oznajmił, że mogę wejść to ja byłem w drzwiach z namiotem, śpiworem, torbą podróżną i książką.

Bardzo przepraszam za to postaram się unikać takich sytuacji i zawiadamiać wcześniej, ale nie zawsze mogę.
 
Tsumanu jest offline