Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2007, 08:45   #21
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Czym wasze postaci aktualnie się zajmują? Studiują, pracują? Pamiętajcie, ze poznaliśmy się już kilka godzin temu. Czy "czym się ktoś zajmujesz / interesujesz?" nie jest jednym z podstawowych pytań jakie padają podczas pierwszej rozmowy?

Edit: Wybaczcie, ale mam naturę organizatora niekiedy i po prostu muszę zaproponować :P Czy możemy ustalić jeden sposób na przedstawianie myśli naszych postaci w sesji? Widzę, że każdy ma swój sposób (i zapewne uważa go za najlepszy :P), a ja - przyznaję się bez bicia - po prostu zaczynam się gubić: jedna osoba pisze z pogrubieniem, druga z podkreśleniem, trzecia z kursywą ale bez myślnika, ja po prostu zamykam cytatem.

Może niech nasza MG po prostu coś narzuci?
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 12-06-2007 o 08:53.
Wernachien jest offline