Wątek: funny stafik ;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2017, 13:05   #1131
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że wybaczycie mi brak obrazka...
Cytat:
„I ja się zakochałam tak potwornie, że poprosiłam go do tańca – to była piosenka »Gdy tańczę z tobą to świat się uśmiecha« i on mi odmówił. Ja natychmiast postanowiłam popełnić samobójstwo. I pamiętam, że postanowiłam truć się gazem. Była u nas taka mała bardzo, jeszcze przedwojenna łazienka, gdzie gazem podgrzewało się wodę, a dla lepszej wentylacji były takie okrągłe dziurki na dole drzwi. Ja te wszystkie dziurki zapchałam gazetami, puściłam gaz i postanowiłam pożegnać się z życiem. I wtedy moja mama zawołała »Agnieszka« czy tam »Agusiu, zupa na stole«. I ja wyjęczałam umierającym głosem syreny: »Ale jaka?«. I usłyszałam z kuchni: »Pomidorowa«. Postanowiłam przed śmiercią jeszcze zjeść jeden posiłek i jakoś mnie ta zupa na tyle wzmocniła, że do tej pory żyję”.
– Agnieszka Osiecka
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 24-06-2017 o 13:08.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem