Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2017, 00:36   #360
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Sierżant oniemiał i stanął jak wryty na popis młodego Estalijczyka.
- Co ty wyczyniasz? Odjęło ci rozum?- Zwrócił się do Leo.
- Zapierdalaj do kwater i jeszcze taki numer a własna matka cie nie pozna!- Warknął i rozejrzał się po ludziach.

- Dowiedziałeś się coś?- Zwrócił się po chwili do małego Karla cichym tonem by Alfons nie słyszał.
- Wziąłem go bo coś mi śmierdzi. Miał być wolny i będzie jeśli będziemy mieli pewność, że powrót do garnizonu jest pewny. Na stryczku za dezercję nie chcę byście wisieli i ja sam też nie chcę.- Podsumował.
- Do tego chcę wiedzieć kto za tym stoi. Takie informacje mogą się przydać a i zarobić można.- Wyjaśnił powody dla których chciał potrzymać jeszcze Alfa.
- Poza tym mordowaliśmy wszystko co się rusza. Nikt mu nie uwierzy, że jemu darowaliśmy. A tak będzie miał wytłumaczenie, że nawiał nam.-
To już mówił trochę ciszej by chociaż częściowo Alfons usłyszał i może zrozumiał po co go ciągną.
 
Hakon jest offline