Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 00:12   #145
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z postem czekam tak jak inicjatywa?
Nie, opisujesz jak chcesz, ja to ujmę w swojej drabince odpisów. Teraz właściwie została tylko inicjatywa graczy.

Cytat:
Czyli jak rozumiem mogę w poście np. dobyć broń i tyle?Nie wiem czy wydobyć przedmiot odnosi się tylko do equipmentu czy do weapons też. Czy mogę od razu zrobić deklarację ataku na zaś tą bronią?
Wszystko co masz opisane "R" (kolumna I albo G w karcie) możesz dobyć za darmo - niezależnie czy to broń czy ekwipunek. Żeby wydobyć rzecz oznaczoną "S" musisz zużyć akcję, czyli nie możesz wtedy atakować, robić czegoś albo znów się ruszyć.

Możesz od razu atakować, a jeszcze dodatkowo możesz się ruszyć 15 m, jak chcesz.

Cytat:
Monoblade które mam zalicza się do primitive weapons?
Tak. Combat/Primitive Weapons <- tym atakujesz.

Cytat:
Jak monoblade ma być po bożemu nazwane? (po polskiemu)
Monoostrze - tak było tłumaczone w CP2020 i się chyba przyjęło

Cytat:
Dobrze zrozumiałem, że pilot zamyka nam wyjście jedyne? Zostawiająć w środku naszą czwórkę (kyle, cyrulik, wywrócony mięśniak i typiara z bronią)?
Nie.

Statek ma dwa końce. Zamyka się trap od dziobu, prowadzący do sterówki statku. To widzi w sumie tylko Robert.

U was normalnie, trap otwarty; nie wiecie, co się dzieje z przodu, nie widzicie nawet, co się dzieje z Miką.

Cytat:
Dziękuję za uwagę.
Proszę
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline