Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 15:34   #517
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Możesz Ty lub MG to zamieścić w poście (nasze rozważania) lub ja w następnym jak dowiem się co widzę itd.
Wrzuciłem nasze gadki z komentarzy do jednego posta, razem z wiedzą od MG. Pozwoliłem sobie założyć, że się nią mag podzieli. W razie czego poprawię.

MG, jak jesteśmy z czasem? Zdążymy obskoczyć coś przed wizytą u Ruggbrodera / obserwacją zebrania Siedmiu?

Aż sobie zrobię listę osób/miejsc do odwiedzenia, by nie zapomnieć:
- świątynia Shallyi (kapłanka)
- świątynia Vereny - może w archiwach będzie nazwa choroby, na którą zmarł brat Teugena
- medyk
- zielarka
- poszukać, czy jest stajnia wypożyczająca wierzchowce
- gildia posłańców albo coś takiego, by w razie czego list wysłać do Barona von S.
- ostrzec doktora M i ostrzec/postraszyć tego pijaka z magazynów. W sumie to i kapłankę Vereny też. Żebrak co do nas zagadał zabity, z Richterem gadaliśmy i też już nie może gadać...
 
hen_cerbin jest offline