Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 18:55   #166
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Ja tam raczej nie widzę problemu, jak już wspominałem dawno mechaniki na LI nie praktykowałem, ale wydaję mi się, że tutaj była okej użyta.
Zaś mówiąc ogólnie ja co bym zmienił to najwyżej dodał jakieś modyfikatory dodatkowe, jeśli w poście np. była wyjątkowo dobrze uzasadniona rzecz. Czyli przy rzucie na przekonywanie gracz naprawdę cwanie wymyślił dlaczego jego postać ma rację itp. Wtedy gracze mogą czuć się mniej 'oszukani' i mają motywację do lepszych postów, bardziej przemyślanych działań.
No ale generalnie na tych rzeczach się średnio znam i mało mnie interesują. Poza tym o ile sam jako MG preferuję sterowanie fabułą tylko na storytellingu, to dostrzegam też to, że dodanie mechaniki może urozmaicić fabułę o fajne elementy losowe, kiedy to pomimo wszelkich starań gracza i postaci coś i tak pójdzie nie tak. Jak w życiu

Chciałbym tylko co do jednego się odnieść. Wydaje mi się, że zarówno Kyle wyraził swój dystans i brak znajomości z pozostałą dwójką jak i w drugą stronę też zostało to uczynione. Po postach zaś odnoszę pewne wrażenie, że inspektor pani tego nie wzięła pod uwagę. Czy wynika to z tego, że po prostu w ogóle nie uwierzyła w nic, w tym to, że nie są powiązane nasze postaci czy z czegoś innego? Czy może po prostu kieruje swój gniew na Kyle'a "przy okazji"?
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline