Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2017, 21:14   #95
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Nie wiem jeszcze dokładnie. Trochę nie podoba mi się żółwia skorupa, bo zdaje się być trochę overpowered. Może będzie taka odmiana nie dla graczy, tak jak ze skrzydłami. Na pewno ma też za mało ludzkie rysy twarzy. Póki co w mojej ofercie jest twarda skóra i gruba skóra.
Nie ma raczej losowości przy tworzeniu postaci, chyba, że będziesz tej losowości chcieć. Najpierw wybierasz sobie swój fenotyp na podstawie tego, co rozpisałem kilka stron wcześniej. Możesz mieć maksymalnie 2 plusy lub 2 minusy w jednej cesze, z czynników naturalnych. Na przykład dając plusa do siły, wybierasz, czy chcesz mieć dodatkowe stawy, grube łapska, sprężynowe nadgarstki czy co tam jeszcze. Każdy plus musisz zbalansować minusem w innej cesze, np. cyklopim okiem obniżając Zmysły. Możesz nie dawać nigdzie żadnych plusów ani minusów i wówczas będziesz wyglądał dokładnie jak Ziemianin.
Po ustaleniu cech naturalnych, przechodzisz do kolumny z doświadczeniem i tam w związku z zerową Potęgą, dajesz swoje 4 plusy i 3 minusy pomiędzy cechy, przy czym do jednej cechy maksymalnie 3 plusy lub minusy. W sumie z naturalnymi, w jednej cesze na starcie możesz mieć 5 plusów lub minusów.
 
Dhorr jest offline