Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2017, 12:36   #112
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhorr Zobacz post
Powtórzę się, ale widzę, że muszę. Społeczeństwa wcale nie są bardziej otwarte, niż te nam znane. Wszelkie konflikty na tle rasowym nie mają racji bytu. Niezależnie od tego, czy im się podoba, czy nie, podczas wojny latających z pływającymi, zarówno latającym się rodzą pływające dzieci, jak i pływającym rodzą się latające dzieci. Jak w takich warunkach prowadzić wojnę na tle rasowym? Brak dyskryminacji rasowych nie wynika z niczyich tolerancyj, ale raczej z beznadziejności ich sytuacji. Na różnorodność są skazani. To nie ich charaktery są absurdalne. To ta sytuacja.
Rosjanie napadają na Ukraińców, muzułmanie na Żydów. A wyglądają tak samo.
Armie? Specjaliści.
Zarzuciłeś mi że nie czytam ze zrozumieniem, a sam to robisz i nawet wybiórczo odnosisz się do moich pytań z postu.
Napisałem, że uznaję, że konflikty wynikają głównie ze względu na lokalizację, "nie na rasy, nie mentalności i nie wyznania".
Rozumiem też, że społeczności są zamknięte, również z znaczeniu lokalizacyjnym.

Źle zrozumiałeś moje pytanie o wojsko, ale Mike już się do tego odniósł.

Wiem, że nie wszystkie wojny na Ziemi wynikały z powodów rasowych.
Ale skoro mamy zamknięte społeczności, nikłą migrację to na jakiej płaszczyźnie u Ciebie są wojny? Z jakiego powodu jedna "nacja geograficzna" najedzie drugą?

No i nadal ciekawi mnie ten aspekt:

Cytat:
Napisał Raga Zobacz post
A teraz pytanie główne. To co tutaj mają do roboty niezależni gracze, którym przestaje ufać ktokolwiek (na logikę) lub wręcz budzić do nich niechęć jeśli opuszczą miejsce w jakim się urodzili? Podaj kilka przykładów intryg czy nawet prostych „questów” jakich można się spodziewać w Twoim świecie.
 
__________________
Walls of stone do not a fortress make. But they're not a bad start.
Raga jest offline