Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2017, 17:12   #7
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Brilchan.
Kwatermistrz, a raczej zastępca kwatermistrza parsknął.
- W księgach siedzę cały dzień. Potrzebuję jakiejś odmiany. A jak znajdziesz dobrego krawca, to podaj mi adres, przyda się! – rzekł zastępca wracając do swoich obowiązków czyli krzyżówek
- A mi też podaj. Pewnie zrobią bal dla zerd ludzi z załogi – zapytała Zarede.
Nekromanta czekał w swoim pokoju i coś czytał popijając herbatę jaśminową i zajadając bułeczki z marmoladą. Były to Komentarze do Liber Mortis”. Popił łyk herbaty, a potem rzekł.
- Wsparcia antymagicznego. Na czary miejscowych to wprawdzie nie podziała, ale reszta, zwłaszcza niezwyciężona flota behemota może Conquista. Do tego możesz na boku robić przedmioty… czasem tylko będziemy ci dobierać klientów. Co do fotela, osobiście sugerwłbym doczepić kółka i ustawić z tyłu zombiego. Jak się go ładnie wymakijemy go to NIK nie pozna go, że jest umarły. Mogę ci takiego sprzedam ze zniżką 20%? Możesz też wziąć jakiś silnik spalinowy, ale nie polecam. Zobie to przyszłość transportu. Bułeczkę? A tak w ogóle to w co ubierzesz tego impa? A może to mefit, tylko jaki?

Quasar
- No żabę, tylko jakąś taką zaczarowaną, no wiesz, aby dawa wizję. No i czy można się potem odmienić – zapytała siostra.
Kot znalazł pomocnika kucharza w jednej ze spiżarni. Niski i nieco krągły mężczyzna padł przed kotem na kolana i bił czołem.
- Zawsze wiedziałem, że duchy czuwają nad nami i ingerują w każdy aspekt naszego życia. Jesteś duchem kotokróliks? Nie masz uszu. Kototoperza, tylko niewidzę skrzydeł… Nieważne – odszedł na chwilę i wrócił z potężną szynką z kością.
- A teraz pytaj o duchu, co chcesz wiedzieć o mój totemiczny patronie.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline