Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2017, 20:55   #32
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hej

Sorki że nie odpowiadałem, miałem napisać wczoraj ale coś mi wypadło :P

Część fabularna nie jest zła, ale mam wrażenie, że pewne pytania pozostają bez odpowiedzi. Chciałbym, żebyś dopisał (nie musi to być opowiadanie, wystarczą suche fakty) kim była postać przed exaltacją, jak została Wybrańcem i parę słów o jego Lunarce też by się przydało.

Co do częśći mechanicznej, hm... mógłbyś proszę przepisać to wszystko w GDoc zamiast w GSheets? Mam dosyć duży ekran na laptopie, ale nawet na nim żeby przeczytać o atutach muszę zjechać na bok, w dodatku przy opisie mocy mam wielki problem z czytaniem. Zamiast:

"Protection + Permanent [+0] | pp/rank | koszt w PP" w trzech różnych kolumnach wolałbym GDoc z

"Protection (Permanent) (koszt w PP)"

Nie ukrywam, że znacznie lepiej by mi się to czytało.

Skoro już o tym mówimy... jesteś pewien, że chcesz Protection Permanent? Oczywiście możesz, ale to moc Kasty, więc wszyscy będą zawsze wiedzieć że jesteś Solarem... (Ah, ten Smoczy Gon, nigdy nie miał łatwiejszej roboty... :P )
 
Kaworu jest offline